You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİMİZ;

Gano Soap (Keçi Sütlü Sabun 2'li Set)

Ganoderma Lucidum ve keçi sütü ile zenginleştirilmiştir. Cildiniz farkı hissedecek. Bu yumuşak ve değerli sabun sayesinde, yüzünüzde ve vücudunuzda harika bir temizlik ve pürüzsüz bir yumuşaklık hissedeceksiniz.
Yeni hücrelerin oluşmasına ve zarar görmüş dokuların onarılmasına yardımcı olur. SEDEF, EGZAMA, SİVİLCE, AKNE ve iltihaplı cilt problemlerinin giderilmesinde özellikle önerilir.

GANO TRANSPARENT SOAP (Şeffaf Sabun)

Gano Şeffaf Sabun, Ganoderma Lucidum özütü, aloe vera ve papaya bitkisinden üretilmiştir. Cildi nemlendirir, daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlar. Cildinizi tazeler, sağlıklı bir renk kazandırır. Saçlarınızın güzelleşmesine yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.
Kırışıklıklara karşı botoks etkisi gösterir. Güneş, yanık, doğum lekelerinin vücudunuzdan giderilmesine yardım eder.

GANO FRESH (Diş Macunu)

FLORÜRSÜZ DİŞ MACUNU SAĞLIKLI DİŞ MACUNU GANO FRESH Gano Fresh, diş ve dişetlerini temiz ve ferah tutmak için özel olarak formüle edilmiştir. Ferahlatıcı aroması ile ağzınızın her gün temiz olmasını ve nane kokulu hissetmenizi sağlar.

G’BEAUTE REISHI MISTY (Kırışıklık Önleyici Serum)

Cildi nemlendirir. Cilt sarkmasını önler cildi sıkılaştırır. Cildi gençleştirir. Doğal botoks özelliği vardır. Yaşlanma başlangıcı cilt kırışıklıklarını azaltmayı sağlar. Cit pigmentlerinin artırarak parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Yüzdeki çiller için kullanılabilir. Sadece yüz değil boyun kısmında da kullanılabilir. Göz altı torbaları, alın kırışıklıkları, boyun kırışıkları, kaz ayakları gibi cilt sorunlarında kullanılabilir.

TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİMİZ;

GANOCORDY

Başlıca aşağıdaki hastalıkları için bitkisel ek tedavi olarak kullanılmaktadır: Böbrek Hastalıkları Kalp ve Damar hastalıkları Akciğer rahatsızlıkları Halsizlik, bitkinlik, astım, zatüre, amfizen gibi sorunlar Hepatit ve karaciğer sirozu Kan hastalıkları Kanser hastalıkları Bronşit solum yolu rahatsızlıkları(Tüberküloz, Pnömoni, Amfizem, ) Öksürük, nefes darlığı, nefes yetmezliği, terleme Kaon ve İltihaplı romatizmal eklem hastalıkları Diyabet Cordyceps sinensis Çin'de 1200 yıllık bir bitkisel ilaç tedavi kullanımı olan vücuda çok yararlı bir mantar türüdür. Bunun dışında vücuda sağladığı faydaları ve ne işe yaradığı: Böbrek, karaciğer, akciğer gibi organların hücre yenilemesine sağlar. Toksinlerlerden vücudun arınmasını sağlar. Hiperfosforemiyi (kandaki fosfat fazlalığı böbrek rahatsılığı) önler. Uykusuzluğa iyi gelir. Akciğer ödem tedavisine katkı sağlar. Vucüdun ısı seviyesi korur.

Reishi Gold Kapsül

Reishi gold kapsül başlıca faydaları ; Sindirim sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Karaciğer koruyucu bir ajan olarak hizmet eder. Vücudun bağışıklık sistemini harekete geçirir ve onarır. Vücuttaki suda çözünen ve suda çözünmeyen toksinlerin boşaltım sistemi yoluyla verimli ve etkili bir şekilde detoksifiye edilmesine yardımcı olur. Anti-kanser, anti-oksidan, anti-bakteriyel, anti-viral, anti-fungal, anti-tümör, anti-inflamatuar ve anti-alerjidir. Kan basıncı seviyelerini ve kan pH'ını dengeler. Kardiyovasküler sistemi iyileştirerek kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur. Vücudun metabolizmasının artmasına yardımcı olur. Kan kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olur. Kan şekeri seviyelerini dengelemeye yardımcı olur. Vücut enerjisinin artmasına yardımcı olur.

Gano Excellium Gold

Excellium Gold normal excellium kapsül tabletlerden 5 kat daha güçlü etkisi vardır. Diğer ürünlerden farklı olarak içeriğinde Ganodermaya ek olarak Mycelia özü vardır. 1 ölçek mycleia üretmek için 5 ölçek ganoderma kullanılmaktadır. Yüzde yüz suda çözündüğünden dolayı sindirim sisteminiz tarafından çok rahat bir şekilde sindirilir. Bir kutuda 60 adet kapsül bulunmaktadır. Günde yetişkinler için1 doz çocuklar için yardım doz kullanılabilir.

Ganoderma Kapsul

Ganoderma kapsül yetişkinlerde sabah akşam olmak üzere bir veya iki doz kapsül kullanılır. Çocuklarda ise kapsülün yarısı kullanılır. Kapsülü direk bol su ile yemekten önce tüketilmesi önerilir. Ülser ve mide hastalıkları olanlar yemekten sonra kullanması tavsiye edilir. İlk kullanımlarda detoks etkisi olduğu için ishal olma durumu normaldir. Eğer mantarlara karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.
Sindirim sitemini ve vücudun metabolizmasını güçlendirir. Detoksifikasyon (vücudun toksit maddelerden arınması) özelliği vardır. Kandaki kolestrol seviyesini düşürür. Kan basıncını dengelemeyi sağlar. Yağ ve sigara gibi sebeplerle damar tıkanıklıklarını giderir. Kandaki oksijen miktarını artırır. Kan şekeri seviyesini dengeler. Hücreleri yeniler. Astım, bronşite tedavisini bitkisel yardımcı olarak kullanılabilir. Romatizmal hastalıklarda iltihapların giderilmesine bitkisel tedavi olarak kullanılabilir. Kanser, diyabet gibi hastalıkların tedavisini bitkisel yardımcı olarak kullanılabilir. Kemik erimesine karşı, kemiklerin güçlenmesini sağlayabilir.

Gano Excellium

Ürün diğer adı beyin toniği olarak adlandırılmaktadır. Excellium ürünlerinin gonoderma ürünlerinden farkı daha yoğun öze sahip 90 gün bekletilen reishi mantarlarından elde edilmesidir. Ganoderma ürünleri 20 gün bekletilen kırmızı reishi mantarından elde edilirken, Exellium ürünleri 90 gün boyunca olgunlaşan kırmızı resihi mantarlarından özütü elde edilerek üretimi yapılır. Ganoderma mantar(kırmızı reishi mantarı) bitkisinin özünden elde edilmiştir, içeriğinde takviye edici minerallerde bulunmaktadır.
Yorgunluk halsizlik gidericidir. Hafızayı güçlendirir. Vücudun günlük mineral ihtiyacını karşılar. Metabolizmayı hızlandırır. Pankreas etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Vücutta biriken toksinleri atmanızı sağlar. Kan şekeri seviyesini dengeler. Sindirim sistemi ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücudun kötü kolesterol seviyesini düşürür ve yağ yakıcı özelliğe sahiptir.

GANO EXCEL MEŞRUBAT ÜRÜNLERİMİZ;

GANO Hazelnut Coffee (Fındıklı Kahve)

Ganoderma Lucidum gerçeğini fındıklı kahvede yaşayın. Gano Fındıklı Kahve, normal kahve ile aynı değerlere sahiptir. Kahve sevenler için nefis fındık lezzetiyle zenginleştirilmiş eşsiz bir karışımdır.
Sinir sistemine çok olumlu etkileri vardır, yorgunluğu ve stresi azaltır. Kanser hastalıklarını önler. Organizmayı gençleştirir. İyi bir idrar söktürücü etkisi vardır, böbrekleri temizler, ödemleri azaltır. Organizmayı toksinlerden temizler.

OLEAF GANO ROOIBOS DRINK (YAPRAK ÇAY)

Ödem atmını sağlar. Kilo verme sürecinde büyük yararı vardır. Sabunlarıyla birlikte kullanıldığında cildin iyileşme sürecini hızlandırır. Güçlü bir antioksidandır. Astım, bronşit, grip gibi sorunlarına birebir çozüm sağlar. Böbrek, safra kesesi taşlarını düşürülmesini sağlar. Karaciğer vb yağlanmalarını giderir. Sindirim sistemini güçlendirir. Mide ve bağırsak iltihabını giderir. İçerisindeki sod enzimi sayesinde yaşlanmayı geciktirir. GANO TEA SOD (ÇAY) Bir kutuda 20 adet var Reishi mantarı lucidium özütü vardır. -Hemoroid -Karaciğer yağlanması -Vücuttaki toksinleri attırır -Sindirim sistemini güçlendirir. -Kolestrolü düşürür -Kistler kadın hastalıkları ve -Meme kanserini önleyici özelliği vardır -Kilo kontrolünü destekleyici bir üründür -Kandaki şekeri ve oksijeni düzenler -Karaciğer yağlanmasına engeller -Güçlü antioksidan kaynağı Astım, Bronşit, Grip gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur. Hemoroid'e iyi gelir. -Böbrek ve Safra kesesi taşlarının düşmesine yardımcı olur. • Karaciğer yağlanmasını önler gano rooibos

GANO C’REAL SPIRULINA

Gano C’real Spirulina, Ganoderma Lucidum özü, Spirulina, yulaf, sütsüz krema ve şeker ile harmanlanmış bir üründür. Spiriluna ile Ganoderma Lucidum özü birleştirilerek, size tüketimi son derece pratik olan hazır bir ürün sunulmaktadır.

Gano Supreno Kahve

Genel bağışıklığın arttırılmasında etkindir. Doku, organ, hücre yenilenmesini arttırıcı özellikler sunar. Atletik performansın yükseltilmesinde etkilidir. Zihinsel ve bedensel stres etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yorgunluğu giderir. Konsantrasyonu arttırır. Kolesterol düşürücü doğal etkiler sunar. Cinsel performansı destekler. Strese karşı doğal direnç içerir. Zihinsel gücü arttırır. Gıda ve Sağlık Bakanlığı Onaylıdır Halsizlik,bitkinlik ,yorgunluk,unutkanlık,Stres sorunlarını giderir. Kan dolaşımını hızlandırır. Unutkanlığı giderir. Zihni açar. Enerjiyi artırır. Romatizma ve menapoz gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Kadınlarda yumurta erkeklerde sperm sayısını artırır. Kadınlarda miyom, polikistik over, çikolata kisti gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Yorgunluğu giderir.Kadınlarda regl düzensizliğini giderir. Kan dolaşımını hızlandırır. Doku ve hücre yenilenmesine yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Vücudun enerji ihtiyacını sağlar. Enerji içecekleri yerine tüketilebilir. Organizmanın doğal savunma mekanizmasını ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olur.

GANOCAFÉ CLASSIC

GANOCAFÉ CLASSIC, Ganoderma Lucidumözü ile kahveden harmanlanan hazır bir siyah kahvedir. GANOCAFÉ CLASSIC, aroma ve tat olarak klasik özellikteki bir kahve ürünüdür. Klasik tat için doğru harman...anocafe Classic, Gano Excel ürünleri içerisindeki en popüler üründür. Şekersiz olmasına rağmen içimi kolaydır ve aç karnına bile çok rahatlıkla içilebilecek tattadır. Kafein içermemesine rağmen enerji verme özelliği yüksek bir üründür. Gün içerisinde zinde ve enerjik olmak isteyenlerin Ganocafe Classic'i sabah aç karnına içtiklerini belirtmek isteriz. Ayrıca metabolizmayı çalıştırması ve tokluk hissi vermesi sebebiyle de kilo sorunu olanların tercih ettiği bir üründür. Kan şekerine olumlu etkisinden dolayı diyabet hastalarının da günlük olarak tükettiği ve Türk halkının damak tadına uygun mükemmel bir kahvedir.

GANO CAFE 3 IN 1

Ganocafe 3 in 1, özel olarak hazırlanan, sadece 8,4 mg kafein içeren ve sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı Ganoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) ile kahvenin bir kombinasyonu olan dünyanın ilk organik, besleyici ve sağlıklı kahvesidir. Gano Cafe 3 in 1, gerek süt gerek şeker kamışından elde edilen şekeriyle içeriğinin tamamen doğal olmasının yanında yumuşak bir kahve içimi sağlar. İçeriği kadar tadı da harikadır. Uzun süre damakta kalan yoğun bir lezzete sahiptir. Genellikle gastrit, reflü, mide ekşimesi-yanması, ülser gibi mide rahatsızlığı bulunanların; kabızlık ve sindirim problemi yaşayanların; gün içerisinde zinde ve enerjik olmak isteyenlerin; vücudunu hastalıklara karşı daha dirençli kılmak ve kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin tercih ettiği bir içecektir.

GANOCAFÉ MOCHA

Birinci sınıf kahve tozu, kakao tozu ve sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı Ganoderma Lucidum (Kırmızı Reishi Mantarı) özünün benzersiz bir kombinasyonundan yapılmış, otantik, yumuşak ve lezzetli bir kremalı kahvedir. "İlham Kahvesi" olarak anılan bu kahve rahatlamaya yardımcı olur. KONSATRASYONU ve vücut enerjisini arttırma ve gerginliği azaltma özelliği sayesinde SINAV döneminde olan öğrencilere, yüksek motivasyon gerektiren işlerde çalışanlara, odaklanmayı arttırıcı özelliğinden dolayı tavsiye edilir. Depresif durumu olan kişilere sakinleştirici özelliğinden dolayı önerilir.

GANO SCHOKOLADE

Gano Schokolade (Sıcak Çikolata) sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı ıGanoderma (Kırmızı Reishi Mantarı) özütü, yüksek kalitede kakao, krema (süt ürünü içermez) ve yağsız süt ile zenginleştirilmiş olan besleyici bir içecektir. Gano Schokolade, her yaştan çocuk için gelişimi destekleyici mükemmel bir içecektir. Gano Scholade her yaştan insanın tüketebileceği bir ürün olmakla birlikte özellikle okul çağındaki çocuklarının kas ve kemik yapılarını güçlendirmek, zeka gelişimlerini desteklemek ve fiziksel gelişimlerine yardımcı olmak isteyenlere tavsiye edilir. Çocuklarının bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler için de iyi bir seçenektir. Kadınların hamilelik sırasındaki ve sonrasındaki enerji ve besin ihtiyacı için ve emzikli annelerin süt kalitesini arttırmak için kullanmaları tavsiye edilir. Kilosunu kontrol altında tutmak isteyenler için de doğru bir seçimdir.

GANO EXCEL REEBUSTEE ( SÜTLÜ ÇAY )

Oleaf gano reebustee sıradan çaydan daha farklı bir sey mi arıyorsunuz? O halde gano reebustee'yi denemenin zamanıdır... Oleaf gano reebustee, rooibos özü, siyah çay, ganoderma ekstraktı ve sütün mükemmel bir karışımıdır. Pürüzsüz, kremsi ve köpüklü dokusu, damak tadınızı tatmin edecek ve gününüzü renklendirecek... * bağışıklık sistemini güçlendirir. *kan sistemindeki şeker seviyesini dengeler. *kan sistemindeki oksijen seviyesini artırır. *metabolizma hızını dengeler ve vücudu canlandırır. *sindirim sistemini kuvvetlendirir. *anti oksidantlar serbest radikalleri yok eder. *yaşlanmayı geciktirir (anti-Aging) *bağışıklık sistemini destekler. *sindirime yardımcı olur. Hazırlanışı: Bir poşet, bir litre sıcak suyla cam ya da porselen demlikte demlenir. Gün boyu içilir.